ניתן להשוות בין 2 עד 4 מוצרים לפי תמונה, מחיר, קטגוריה ומפרט טכני.
| תמונה |
|
|
|
|---|---|---|---|
| שם מוצר | MSI SSD SPATIUM S270 SATA 2.5” 240GB 5Y | Samsung S26 Plus S947 12/256GB Black | CAM I4-390AU-MVF 2MP 1080P 4LED 2.8~12mm COPY |
| מחיר | ₪ 253.11 | ₪ 4,218.50 | ₪ 427.04 |
| קטגוריה | כונני SSD | סמארטפונים | מצלמות אנלוגיות |
| מק״ט ספק | 89077 | 20961 | 40069 |
| תקציר | 240 גיגה-בייט 2.5" SATA הכונן MSI SPATIUM S270 [S78-440N070-P83] הוא פתרון מודרני לשיפור ביצועי המחשבים הניידים והשולחניים. הכונן מצויד בממשק SATA III ומספק מהירות העברת נתונים גבוהה של עד 500 מגה-בייט לשניה בקריאה רציפה ועד 400 מגה-בייט לשניה בכתיבה. זה עושה ... | 💻 Operating System Operating system Android OS version Android 16 🧠 Processor Processor model Exynos 2600 Processor manufacturer Samsung Number of cores 10 Processor configuration 1x C1-Ultra 3.8 GHz, 3x C1-Pro 3.25 GHz, 6х C1-Pro 2.75 GHz Processor frequency ... | מצלמת האבטחה I4-320AU-MVF 2MP 1080P 4LED 2.8~12mm היא מכשיר מודרני ומתקדם טכנולוגית למטרות אבטחה. היא מצוידת בחיישן CMOS של 2 מגה פיקסל בגודל 1/2.9 אינץ', המאפשר לקבל תמונה באיכות גבוהה בפורמט 1080P. מצלמה זו תומכת ב-4 סוגי אותות וידיאו שונים: AHD, CVI, TVI ו-... |
| מפרט טכני | |||
| Storage capacity | 240 | - | - |
| Memory structure | 3D NAND | - | - |
| Physical interface | SATA III | - | - |
| MAXIMUM OPERATING POWER | 1.7 W | - | - |
| Form factor | 2.5" | - | - |
| Width | 69.85 | 75.8 | - |
| Thickness | 7.0 | 7.3 | - |
| Type | SSD SATA 2.5" Storage device | smartphone | - |
| Maximum write resource (TBW) | 110 | - | - |
| Hardware data encryption | Yes | - | - |
| Length | 100.2 | - | - |
| Number of bits per cell | 3-bit TLC | - | - |
| Reading random blocks of 4 Kbytes (QD32) | 50000 IOPS | - | - |
| Operating system | - | Android | - |
| OS version | - | Android 16 | - |
| Processor model | - | Exynos 2600 | - |
| Processor manufacturer | - | Samsung | - |
| Number of cores | - | 10 | - |
| Processor configuration | - | 1x C1-Ultra 3.8 GHz, 3x C1-Pro 3.25 GHz, 6х C1-Pro 2.75 GHz | - |
| Processor frequency | - | 4.47 | - |
| Screen diagonal (inch) | - | 6.7 | - |
| Screen resolution | - | 3120x1440 | - |
| Pixel density | - | 513 | - |
| Screen manufacturing technology | - | Dynamic AMOLED 2X | - |
| Screen refresh rate | - | 120 | - |
| Back panel color | - | black | - |
| Front panel color | - | black | - |
| graphics accelerator | - | Xclipse 960 | - |
| The number of megapixels of the front camera | - | 12 MP | - |
| Screen design features | - | frameless | - |
| Number of megapixels of the main camera | - | 50+12+10 MP | - |
| Number of screen colors | - | 16 million | - |
| Video resolution and frame rate | - | 3840x2160 (60 fps.), 1920x1080 (60 fps.), 7680x4320 (30 fps.) | - |
| Video playback formats | - | AVI, FLV, MKV, MP4, M4V, 3GP, 3G2, WEBM | - |
| Slow motion video | - | 1920x1080 (240 fps.), 1280x720 (960 fps.) | - |
| Movie Resolution | - | 1920x1080 (30 fps.), 3840×2160 (60 fps.) | - |
| Video playback time | - | 22 | - |
| The amount of RAM | - | 12 GB | - |
| Built-in memory | - | 256 | - |
| Memory output power | - | 25 | - |
| Memory supply voltage | - | No memory V kit | - |
| Bluetooth version | - | 5.4 | - |
| Interface | - | USB Type-C | - |
| headphone jack | - | USB Type-C | - |
| Support wireless charging | - | Yes | - |
| OTG support | - | Yes | - |
| Support for 2G networks | - | GSM 900, GSM 1800, GSM 1900, GSM 850 | - |
| Support for 3G networks | - | UMTS 2100, UMTS 900, UMTS 850, UMTS 1900 | - |
| Support for 4G networks (LTE) | - | Yes | - |
| Support for 5G networks | - | Yes | - |
| eSIM support | - | Yes | - |
| Number of main (rear) cameras | - | 3 | - |
| main camera aperture | - | 2.2, 2.4, 1.8 | - |
| Main camera autofocus | - | Yes | - |
| Front camera aperture | - | 2.2 | - |
| Audio file formats | - | MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA, DFF, DSF, APE | - |
| Fast charge support | - | Quick Charge 2.0, Adaptive Fast Charge, Power Delivery 3.0 | - |
| Support for Bluetooth codecs | - | AptX | - |
| Battery type | - | Li-Ion | - |
| Battery capacity | - | 4900 ma*h | - |
| Sensors | - | light sensor, Sensor hand approach, compass, barometer, Accelerometer, Sensor Hall, gyroscope | - |
| NFC | - | Yes | - |
| Color declared by the manufacturer | - | black | - |
| Weight | - | 190 | - |
| Housing material | - | plastic, metal, glass | - |
| Edge color | - | black | - |
| Model | - | Samsung Galaxy S26 Plus | - |
| Equipment | - | documentation, paperclip for extraction slot SIM-cards, cable USB Type-C | - |
| Warranty from the seller | - | 12 | - |
| Release year | - | 2026 | - |
| Height | - | 158.4 | - |
| Manufacturers code | - | SM-S947B | - |
| Technical process | - | 2 NM | - |
| stereo | - | Yes | - |
| Wi-Fi standard | - | 4 (802.11n), 5 (802.11ac), 6 (802.11ax), 7 (802.11be) | - |
| SIM card format | - | Nano-SIM (12.3x8.8x0.67 mm), eSIM | - |
| Number of physical SIM cards | - | 1 SIM (2 SIM optional) | - |
| Security | - | dust and moisture protection, scratch screen protector | - |
| Degree of protection IP | - | IP68 | - |
| Flash type | - | led | - |
| Optical stabilization | - | Yes | - |
| Photography modes and functions | - | night mode, professional mode, panoramic shooting, portrait shooting, AI scene recognition | - |
| Autofocus | - | Yes | - |
| Navigation systems | - | GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS | - |
| Biometric security | - | face recognition, fingerprint scanner (on screen) | - |
| Type of protective coating | - | Corning Gorilla Glass Victus 2 | - |
| Zoom (photo) | - | 3-multiple optical zoom | - |
| Movie format | - | Full HD, Ultra HD 4K, Ultra HD 8K | - |
| Other data transfer technologies | - | Wi-Fi Direct | - |
| Operating time when listening to music | - | 71 | - |
| Features and technologies of rear optics | - | phase detection autofocus | - |
| Movie Features and Functions | - | hyperlapse, video stabilization, portrait mode for video shooting | - |
| Features and technologies of front optics | - | phase detection autofocus | - |
| Shooting modes and functions | - | selfie timer | - |
| Multi-SIM mode | - | standby mode | - |
| Aspect Ratio | - | 2.167:1 | - |
| מצלמת האבטחה I4-320AU-MVF 2MP 1080P 4LED 2.8~12mm היא מכשיר מודרני ומתקדם טכנולוגית למטרות אבטחה. היא מצוידת בחיישן CMOS של 2 מגה פיקסל בגודל 1/2.9 אינץ', המאפשר לקבל תמונה באיכות גבוהה בפורמט 1080P. מצלמה זו תומכת ב-4 סוגי אותות וידיאו שונים | - | - | AHD, CVI, TVI ו-CVBS, מה שהופך אותה לאוניברסלית עבור מערכות אבטחה שונות. בזכות התמיכה בסטנדרטים PAL/NTSC, מצלמת I4-320AU-MVF יכולה להשתלב ברוב מערכות האבטחה המודרניות, מה שמקל על תהליך ההתקנה והכוונה.אחת התכונות המרכזיות של מצלמת I4-320AU-MVF היא העדשה המונעת עם טווח פוקוס של 2.8–12 מ"מ ופוקוס אוטומטי. טכנולוגיה זו מאפשרת לשנות במהירות את זווית הצפייה של המצלמה ולהתאים את הפוקוס לקבלת התמונה הטובה ביותר בכל מצב. הפונקציה המובנית "יום/לילה" באמצעות פילטר IR מכני (ICR) מבטיחה תמונה איכותית בכל תנאי תאורה, כשהיא מתחלפת אוטומטית בין מצב יום ולילה.המצלמה I4-320AU-MVF מצוידת גם בטכנולוגיית True WDR (Wide Dynamic Range), המאפשרת עיבוד תמונות בצורה יעילה בתנאי תאורה מנוגדים, שבהם יש אזורים מוארים וחשוכים. בזכות זאת, כל הפרטים נשארים חדים, ללא קשר לרמת התאורה. טכנולוגיית 3D-DNR (הפחתת רעש דיגיטלית) מפחיתה משמעותית את רמות הרעש בתמונה, במיוחד בתנאי תאורה חלשה, מה שמעניק לתמונה בהירות ופרטים נוספים.LED אינפרה אדומים מספקים טווח תאורה של עד 40 מטר, מה שמאפשר למצלמת I4-320AU-MVF לפעול ביעילות בשעות הלילה. טכנולוגיית LED מביאה לתמונה בהירה וברורה יותר בתנאי תאורה חלשה, תוך שמירה על פרטי אובייקטים גבוהים. המצלמה תומכת גם בפונקציות של כיסוי פרטיות וזיהוי תנועה, מה שמרחיב את יכולות השימוש שלה במגוון תרחישי אבטחת גבול.בזכות דרגת ההגנה IP67, מצלמת I4-320AU-MVF עמידה בפני לחות ואבק, מה שהופך אותה לאידיאלית להתקנה הן בתוך מבנים והן בשטח פתוח. גוף המצלמה מוגן מפני חדירת אבק ומים, מה שמאפשר לה לעמוד בתנאי מזג האוויר הקיצוניים. המצלמה שוקלת 650 גרם ומופעלת ממקורות DC עם מתח של 12V, צורכת כ-620mA. נתון זה עושה את המצלמה לחסכונית באנרגיה.מצלמת האבטחה I4-320AU-MVF 2MP 1080P 4LED 2.8~12mm היא פתרון אמין למשתמשים שמעוניינים לקבל תמונה איכותית בכל שעות היום ובכל תנאי סביבה. השילוב של טכנולוגיות מתקדמות, כמו פוקוס אוטומטי, עדשה משתנה, WDR, 3D-DNR ודרגת הגנה גבוהה מפני גורמים חיצוניים, הופך דגם זה לבחירה אופטימלית למערכות אבטחת וידיאו במבנים מגורים ומסחריים. |